Karaca Dağ Evleri, doğanın bonkörce sunduğu güzellikleri sizlerle paylaşarak değerli zamanlarınızı keyifli deneyimlere, unutulmaz anlara dönüştürebilmek için amatör ruhla çalışıyor.

1fd0cbea287d-sved-jpg-jpg
Karaca Dağ Evleri
Giriş15.11.2019 11:21

Karaca Dağ Evleri, misafirlerini Karaca Dağ Evlerinin gerçek sahipleri olarak görüyor, öneri ve isteklerini dikkat ve içtenlikle dinliyor, cevaplandırıyor, hayata geçiriyor. Hizmet kalitesini sürekli yükselterek sürdürülebilir müşteri memnuiyetini hedefleyen Karaca Dağ Evleri, samimiyet ve içtenlik sayesinde oluşturduğu aile atmosferiyle misafirleri ile arasında önemli bir bağ kuruyor. Misafirlerine konaklama, sportif faaliyetler, doğa yürüyüşleri, kamp imkânı sunan Karaca Dağ Evleri, tüm güzellikleri ile sizleri bekliyor.

 Odalar

Yılın her döneminde faaliyet gösteren tesiste huzuru ve konforu yaşamak için, 4 dönüm arazi üzerine kurulmuş 8 adet bungalov bulunmaktadır. 1 adet şömineli ve 2 adet sobalı ortak alan mevcuttur.

 

Etkinlikler

Karaca Dağ Evleri, keyifli ve heyecan dolu anlar yaşamanız için bazı aktivitelere de ev sahipliği yapıyor.

 

Kampçılık

Kampçılık, monoton şehir hayatından kurtulmak isteyenlerin, popülerliği giderek artan bir hobisi haline gelmiştir. Hafta sonlarının iyi bir şekilde değerlendirildiği kampçılık, bir yaşam biçimi veya eğlenceli bir etkinlik olarak görülüyor.

 

Off-Road

Pansiyonda kiralanabilen 4*4 jeepler ile çevredeki yaylalarda off-road veya safari yapma tadını çıkarabilirsiniz.

 

Doğa Yürüyüşü

Sadece vücut değil beynimizin sağlığı için de yararlı olan yürüyüş, pansiyonun sağladığı bir diğer etkinlik daha. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile doğa içinde yürüyüş yapabilir bu anların tadını çıkarabilirsiniz.

 

Atv Safari

Gündelik yaşamın sıkıcı dünyasından kurtulup, kendinize azıcık vakit ayırarak, hayatınıza heyecan ve adrenalin katmak istiyorsanız Atv safari etkinliğine de katılabilirsiniz. Atv motorları ile geziler düzenleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile çok güzel vakit geçirebileceğiniz hafta sonu veya hafta içi günlerinde 10’ar kişilik gruplarla gezebilirsiniz. Tam gün vakit ayıramayacak olanlar ise 1 saat veya yarım saatlik geziler düzenleyebilirler.

 

Paintball

Paintball veya Boyatopu, son 20 senedir yaygın bir şekilde oynanan, oyuncuların içi boya dolu küçük jelatin veya plastik toplardan oluşan mermiler kullanmak suretiyle bir parkurda oynanan takım oyunudur. Kalabalık gruplarınızla takımlar halinde, doğa içinde ve geniş bir alanda oynayabileceğiniz eğlence dolu bir aktivitedir.

AdresServetiye Cami Köyü Kirazpınar Mah. No:37, Yuvacık, Başiskele, 41090 Kocaeli

 

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.