Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Leman Kültür Kocaeli


"Gülüyoruz o halde varız.” sloganıyla yola çıkan işletmenin tek bir amacı var, tüm gün müşterilerin gülümsemesini sağlamak. Bunu da çok iyi bir şekilde başardıkları ortada .

1973451599fc-lemankultru-jpg
Leman Kültür Kocaeli
Giriş06.01.2020 10:49

Birçok ilde şubeleri bulunan Leman Kültür 25 yıldır hizmetlerine devam ediyor.  Bugün 17 ile 26 şubesi bulunan Leman Kültür’ün bir şubesi de İzmit’te.

“Gülüyoruz o halde varız.” sloganıyla yola çıkan işletmenin tek bir amacı var, tüm gün müşterilerin gülümsemesini sağlamak. Bunu da çok iyi bir şekilde başardıkları ortada tabii. Rengarenk, aydınlık ve özgürlük dolu atmosferi ile içeri adım atan her müşteri mutlu bir gülümsemeyle ayrılıyor cafeden. Sıkı dostlarınız olan hayvanlarınızla rahatça, sorgusuz ve sualsiz gözlerden uzak bir şekilde gelip oturabilirsiniz. Hatta bundan mutluluk duyduklarını söyleyen işletme, sokak hayvanlarının da karınlarını doyurarak  onlara güvenli ortam sağlıyor.

Duvarları ve masaları Leman Dergisi’nin karikatürleri ile dolu olan mekan, dolgun menülerinden ayrı müşterilerini mizaha da doyuruyor. Güldürürken düşündüren, düşünürken de kahkahalara boğuyor karikatürleriyle.

Aşırı samimi ekibi ve müşterileriyle göz önünde olan Leman Kültür, lezzette de bir numara. 45 sayfalık menülerinde sıcak-soğuk içecekler, kahve çeşitleri, alkol çeşitleri, lezzetli mi lezzetli yemek ve tatlıları mevcut. Bir daha gelenin bin kez daha gelmeyi isteyeceği bu yer, tam da eğlenmeyi seven sizler için en ideal ve doğru tercih olacaktır.

Ekip olarak sadece çalışayım, işim bitsin gideyim düşüncesi yok. Her biri karınlarını değil ruhlarını da doyurmak için siz müşteriler gibi heyecanla geliyor iş yerine.Ücretsiz yol üstü olmayan park yerleri ve otoparkları bulunan cafeye tekerlekli sandalye ile erişimde sağlanabiliyor. Ücretsiz wifi ile kalan işlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

İzmit merkezden yürüyerek kolaylıkla varabileceğiniz Leman Kültür İzmit şubesinde her saat leziz yemeklerle karnınızı doyurabilir, muhteşem kokteyller, sıcak-soğuk içeceklerle yorgunluğunuzu sonuna kadar atabilirsiniz. İş çıkışı stres atmak için en iyi ortamlardan biri.

Ramazan ayında alkol satışı ve kullanımını durduran işletme bu radikal kararla bir ilki yaşatmış oldu.

Ticari kaygıdan uzak olarak Leman Kültür’e yanınızda, eşiniz-kız arkadaşınız yoksa kapıdan giremeyişinizin tek nedeni, içerideki ambiyansı ve huzurlu ortamı daha yukarılara taşıyarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Cuma ve cumartesi günleri verilen canlı müzik ile akşamınızı iki katı fazla keyiflendirebilirsiniz. Farklı repertuarlar ile müzik zevkinize uygun melodiler yakalayabilirsiniz.

Adres
Ömerağa, Oramiral Salim Dervişoğlu Cd. 76/A, 41300 İzmit/Kocaeli

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.