Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Vadi Restaurant Maşukiye


Eşsiz doğası yeşilliği ve şelaleleri ile Maşukiye’nin en güzel manzaraya sahip mekanları arasında yer alıyor. Derenin şırıl şırıl akışı ve berraklığı insana huzur veren türden.

ee61afdcf174-vadikafe1-jpg
Vadi Restaurant Maşukiye
Giriş06.01.2020 9:31

Vadi restaurant Kocaeli Maşukiye de  Aygır dere vadisinde 1975 yılında hizmete açılmıştır.  200 kişilik kapalı,  300 kişilik açık alanı ile toplam 500 kişilik geniş bir kapasiteye sahiptir. Bünyesinde büyük bir otoparkı, çocuk oyun alanları, balık havuzları ve şelaleleri  bulunmaktadır.

Aileniz veya arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirmeniz için hoş ve  güzel bir mekandır. Bir pazar sabahı kahvaltınızı bu güzel manzara eşliğinde yapmak için gayet uygun ve güzel bir tercih olacaktır. Çocuklarınız eğlence alanlarında güvenle oynarken siz de huzurlu ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz..

Ayrıca sizlere çeşitli kahvaltı seçenekleri de sunuyor. Serpme kahvaltıdan köy kahvaltısına birçok çeşit var. Ana yemekte ise alabalık tesisi olmasından dolayı en iyi seçenek tabi ki alabalık. Kiremitte alabalık, güzel baharatlar eşliğinde müşterilere servis ediliyor.

Et yönünden de fazla seçeneğe sahip olan vadi restaurant  Maşukiye’nin güzel doğası ve şelaleleri ile hem göz hem de yemek bakımından misafirlerini doyururken keyifli vakitler de  yaşatıyor. Aynı zamanda doymuş bir şekilde dönmemizi sağlıyor. Kışın ise doğanın beyaza bürünmesi ile harika manzaralar sizi bekliyor.

Müşterilerini sıcak kanlı ve güler yüzlü karşılayan, hızlı ve güzel hizmet sunan bir ekip var ve tüm isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak için sizleri bekliyorlar. Kartepe’de yer alan mekan ulaşımının kolaylığı ile de lezzeti ve hizmeti ile de sık sık tercih ediliyor. Yaz kış yoğun olması da bunun en büyük kanıtı. İster özel aracınızla ister toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlamak mümkün.

Eşsiz doğası yeşilliği ve şelaleleri ile Maşukiye’nin en güzel manzaraya sahip mekanları arasında yer alıyor. Derenin şırıl şırıl akışı ve berraklığı insana huzur veren türden. Şimdiden gideceklere iyi eğlenceler diliyoruz…

Adres:

Çınarlı Mahallesi, Vadisi, Alabalık Sk. No:22

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.