Yemek ve Kahvaltı Mekanları

Yuvacık Çamlıtepe Restaurant


Yuvacıkta huzur veren eşsiz manzarası ile sizleri manzaraya davet eden ve herkesin beğenisini kazanmış lezzetleriyle karşılayan müthiş bir mekan…

b8f90c874f6b-22-2-1-jpg
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant
Giriş06.01.2020 9:33

Yuvacıkta huzur veren eşsiz manzarası ile sizleri manzaraya davet eden ve herkesin beğenisini kazanmış lezzetleriyle karşılayan müthiş bir mekan…

Yuvacık Çamlıtepe Restaurant istediğiniz bir gününüzü  mükemmel bir kahvaltı ile taçlandırmak için aklınıza gelen bir adres olmalı. İştah kabartan lezzetler, en güzel sunumlar ve güler yüzlü hizmet Çamlıtepe Restaurant’ta sizi  bekliyor. Yeşilin maviyle ahengi , doğanın ve huzurun tam içerisinde  gönüllerin en lezzetli sofrasına davetlisiniz.

Doğal güzellikleriyle ziyaret eden herkesi büyüleyen mekan şehrin gürültüsünden uzakta,berraklığın, duru güzelliğin ve oksijenin tam anlamıyla hissedildiği bir yer arıyorsanız doyumsuz lezzetler yaşamak için Çamlıtepe Restaurant’a gidebilirsiniz.

Çayınızı yudumlarken manzarayı seyre dalacağınızı düşündüğüm için uyarıyorum aman kahvaltınızı soğutmayın.

İş stresi şehrin temposu ve sıkıcı trafiği derken haftasonunu iple çekenler;  sadece doğa ve sizin olacağınız bu atmosferi sakın kaçırmayın benden söylemesi.

Orada huzur dolu saatler geçirirken manzaranın güzelliğine eşlik eden muazzam  tatlar da sizin keyfinize keyif katacağından eminim.

Gelin hep beraber bu menüye bakalım;

Menemen, Mıhlama, Omlet, Patates Kızartması, Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Kaşar Peyniri. Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Salam, Domates, Salatalık Söğüş, Yeşillik. Bal, Kaymak, Tereyağ, Pekmez, Vişne Reçeli, Sınırsız Demlik Çay  ve  sınırsız huzur..

Bu nefis kahvaltının kişi başı ücreti ise 40 tl.

Ziyaret eden kişilerin yorumlarına da bakacak olursak manzaranın güzelliği ile sosyal medya hesaplarınıza bol beğeni gelecek ve arkadaşlarınızın da o an orda olmak istemesi büyük bir ihtimal olacak.

En yakınlarınızla keyifli sohbetlerin geçeceği bu hoş mekanda güzel anılar biriktirmek  için gitmeniz gereken bir yer.Ulaşım konusunda da kendi aracı ile gidenler aracını  rahatlıkla parkedeblileceği bir alan bulabilirler .

Eee ne zaman gidiyorsunuz plan yapmaya başlasanız iyi olur çünkü orayı kaırmak istemeyenler oldukça çok . Manzarayı başkalarına kaptırmayın.

Adres ve iletişim: Yuvacık Yakacaık Mahallesi, Çınardere Caddesi No : 69 Başiskele/ Kocaeli

İçeriği Oylayabilirsiniz
Yorum Yapmak için Tıklayınız.